فعلا ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت وجود ندارد/ مراقب کلاهبرداران باشید

دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت با تاکید بر این که فعلا هیچ‌گونه ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت وجود ندارد، گفت: هیچ فردی، به هیچ جایی برای ثبت نام و دریافت سود سهام عدالت نباید مراجعه کرده و مبلغی را نباید پرداخت کند.

به گزارش خورنا مهدی حاجی‌وند در خصوص تخصیص سهام عدالت به جاماندگان اظهار کرد: فعلا هیچ‌گونه ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت وجود ندارد و تاکنون فقط صحبت‌هایی برای تخصیص سهام عدالت به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که سهام عدالت ندارند، صورت گرفته است.

دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت در ادامه بیان کرد: البته این دسته از افراد نباید اقدامی انجام دهند و در صورت نهایی شده این تصمیم، اطلاعات افراد مشمول از کمیته امداد و سازمان بهزیستی گرفته و به سازمان خصوصی‌سازی منتقل می‌شود؛ بنابراین هیچ فردی، به هیچ جایی برای ثبت نام دریافت سهام عدالت نباید مراجعه کرده و هیچ مبلغی را نباید در این خصوص پرداخت کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دارندگان سهام عدالت برای دریافت سود خود باید مبلغی پرداخت کنند و یا به جایی مراجعه کنند؟ نیز گفت: برای واریز سود سهام عدالت، هیچ ثبت نامی نباید توسط دارندگان سهام عدالت صورت بگیرد و این دسته از افراد نباید به هیچ سایتی مراجعه نکنند و لزومی ندارد مبلغی را هم در این زمینه پرداخت کنند.

حاجی‌وند در ادامه بیان کرد: کسانی که طی سالیان گذشته، سود سهام عدالت خود را دریافت کردند، امسال هم به همان شماره شبا بانکی که پیش‌تر معرفی کرده‌اند، سود واریز خواهد شد؛ بنابراین اگر پیامکی دریافت کردند، مبنی بر ثبت نام جهت دریافت سود سهام عدلت، کلاهبرداری است و روی هیچ لینکی کلیک نکنند، چرا که​ ممکن است اطلاعاتشان توسط کلاهبرداران هک شود.

دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت افزود: افراد می‌توانند خبرهای رسمی سهام عدالت را از مبادی رسمی مانند خبرگزاری‌ها، سایت شرکت سپرده گذاری و سامانه سهام عدالت پیگیری کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *