دانش‌آموزان اروندکناری درب منازل خود درخت می‌کارند

خورنا: نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر اروندکنار گفت: همزمان با روز نظافت عمومی دانش‌آموزان این شهر در درب منازل خود درخت می‌کارند.

محمد دردوشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: یکی از طرح‌های پیشنهاد شده در زمینه زیباسازی شهر و مشارکت هرچه بهتر دانش‌آموزان در این خصوص طرح کاشت نهال توسط دانش‌آموزان این شهر همزمان با روز نظافت عمومی شهر است.

وی افزود: در این راستا هماهنگی‌های لازم با شهرداری آبادان انجام و در صورت تامین درختچه‌های مورد نیاز در بین دانش‌آموزان اروندکناری توزیع می‌شود تا در روز بیست و سوم اسفندماه که به عنوان روز نظافت عمومی نام‌گذاری شده است در درب منازل خود بکارند.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر اروندکنار ادامه داد: همچنین باتوجه به اینکه در آستانه سال جدید و حضور مهمانان نوروزی در این شهر قرار داریم لازم است تغییراتی در سطح شهر ایجاد شود.

دردوشی تصریح کرد: البته تغییرات ایجاد شده نباید منحصر به یادمان والفجر ۸ باشد و تمام نقاط شهر از آن بهره‌مند باشند.

وی اضافه کرد: نصب سفره هفت سین در مرکز شهر یکی از این اقداماتی است که می‌تواند جلوه‌ نوروزی را به اروندکنار و مردم این شهر بدهد.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر اروندکنار خاطرنشان‌کرد: یکی دیگر از کمبودهایی که در اروندکنار وجود دارد در زمینه تابلوهای تبلیغاتی و راهنمایی است.

دردوشی افزود: در ورودی شهر اروندکنار متاسفانه تابلوهای تبلیغاتی و راهنمای مسافران برای بازدید از نقاط مختلف این شهر به ویژه یادمان والفجر۸ ضعیف است.

وی با اشاره به اهمیت توجه به مسائل فرهنگی در شهر گفت: قرار است یکی از مساجد شهر اروندکنار به عنوان مرکز فرهنگی شهر تبدیل و فعالیت‌های مختلف فرهنگی با مرکزیت این مکان انجام شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *