محدودیت‌های ترافیکی در اهواز به مناسبت چهارشنبه سوری

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان محدودیت‌های ترافیکی که به مناسبت چهارشنبه سوری در اهواز اجرا می‌شود را تشریح کرد.

به گزارش خورنا سرهنگ فرید کریمی زاده گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح معابر درون شهری اهواز تمهیدات ترافیکی به مناسبت چهارشنبه آخر سال به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان در دستور کار خود قرار داده است.

وی به اجرای محدودیت ترافیکی در محدوده ساحلی غربی کیانپارس اشاره کرد و افزود: در خیابان‌های ساحلی ۲، ۵، ۹، ۱۳، ۱۷، میهن، سروش، الهام، پهلوان، شهریور، اسفند و همچنین خیابان ایدون از خیابان یک تا ۱۹ غربی این محدودیت‌ها اعمال خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با بیان اینکه محدودیت ترافیکی از میدان چهارم کیانپارس، مسیر شمال به جنوب و بالعکس تا تقاطع دوم (پهلوان) نیز اجرا می‌شود، ادامه داد: مسیر‌های جایگزین نیز برای تردد خودرو‌ها پیش بینی شده است و مردم می‌توانند از بلوار ساحلی شرقی، شمال به جنوب و بالعکس، پل سوم، خیابان خرداد و وهابی عبور کنند.

سرهنگ کریمی زاده به اجرای این محدودیت‌ها در میدان پارک زیتون (چیتا) واقع در منطقه زیتون کارمندی اشاره و اضافه کرد: خیابان‌های حجت، کمیل، فاطمی و مهران به عنوان مسیر‌های جایگزین تعیین شده اند.

وی در پایان گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی با حضور در مناطق یاد شده، روان سازی ترافیک و تسهیل تردد خودرو‌ها را انجام می‌دهند و امیدواریم شبی آرام و بدون حادثه را سپری کنیم.