رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

کشف ۱۰ تن انواع مواد مخدر در خوزستان / افزایش ۶۶ درصدی کشفیات سلاح جنگی در استان

فرمانده انتظامی استان خوزستان درنمایشگاه دستاوردهای طرح ارتقاء امنیت عمومی از کشف 10 تن مواد مخدر و افزایش 66 درصدی کشف سلاح جنگی در سال جاری خبر داد.

به گزارش خورنا سردار سید محمد صالحی ضمن تبریک عید مبعث نبی مکرم اسلام اظهار داشت: بنا به دستور فرماندهی انتظامی کل کشور و به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی تعداد ۹۵ دستگاه خودرو و موتورسیکلت به فرماندهی انتظامی استان خوزستان اختصاص داده شد.
 
وی افزود: امیدوار هستیم که با تجهیز و تقویت ناوگان خودرویی فرماندهی انتظامی استان خوزستان این ناوگان بیش از پیش تقویت شود و در راستای ارتقاء تحرک و توان عملیاتی واحدهای اجرایی مفید و موثر واقع شود و یک امنیت خوب و پایداری را به لطف خدا در سطح استان رقم بزنیم.
 
فرمانده انتظامی استان خوزستان به افزایش ۶۶ درصدی کشفیات سلاح جنگی اشاره داشت و گفت: با تلاش مستمر و شبانه روزی کارکنان انتظامی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان در سال جاری بالغ بر۴ هزار انواع سلاح جنگی و شکاری در خوزستان کشف شده است.
 
سردار صالحی با اشاره به مبارزه بی امان با سوداگران مرگ درخصوص کشفیات مواد مخدر در سال جاری اظهار داشت: بالغ بر ۱۰ تن انواع مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کشف و در کارنامه خود ثبت کرده است.
 
این مقام ارشد انتظامی خطاب به قاچاقچیان سلاح و مواد مخدر گفت: از آنجایی که امنیت مردم خط قرمز پلیس محسوب می‌شود با مخلان نظم و امنیت و هر فرد یا افرادی که به نوعی بخواهند به امنیت و آرامش مردم خدشه‌ای وارد کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.