فرمانده ناجا: خوزستان نا امن نیست

فرمانده نیروی انتظامی گفت: اینکه تصور شود خوزستان ناامن است صحیح نیست و بررسی ها و آمارها نشان از کاهش 50 درصدی جرایم در این استان نسبت به استان های دیگر دارد.

به گزارش خورنا سردار حسین اشتری در دیدار با سران قبایل و عشایر شهرستان‌های آبادان و خرمشهر اظهار داشت: شهر مقاوم آبادان با مردمان خوب و مجاهدی که دارد سال‌های گذشته خصوصا در دفاع مقدس سهم بزرگی داشته و توانسته برای کشور افتخار آفرینی کند.

وی خطاب به سران قبایل و عشایر بیان داشت: در اصل شما هستید که نظم و امنیت را ترویج و استمرار می‌بخشید و می توانید با همکاری عشیره و مجموعه‌ای که با شما مرتبط هستند امنیت را ارتقاء دهید.

فرمانده ناجا با بیان اینکه همکاری سران قبایل و عشایر با نیروی انتظامی برای ارتقاء امنیت بسیار موثر است، افزود: حافظان امنیت شما هستید و ما هم خدمتگزار شما و مردم عزیز استان و به‌خصوص خرمشهر و آبادان هستیم.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در سنوات گذشته اتفاقاتی که رخ داده با ورود شما عزیزان مدیریت شده و تاثیر سخنان شما بر امنیت و آرامش خیلی موثر بوده است.

سردار اشتری بیان داشت: امنیت و خدمات رسانی به مردم برای نیروی انتظامی مهم است که ان‌شاءالله با کمک شما این موضوع مهم ارتقاء خواهیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شاخص‌هایی که امروز در جلسه ارائه شد مطلوب است و باید تقویت شود تصریح کرد: اینکه تصور شود این استان ناامن است صحیح نیست و بررسی ها و آمارها نشان از کاهش ۵۰ درصدی جرایم در این استان نسبت به استان های دیگر دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *