نشست سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر با مسئولان صدا و سیمای خوزستان/ مشکلات شبکه دیجیتال شهرستان بندر ماهشهر بررسی شد

در نشستی با حضور سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر و مسئولان صدا و سیمای مرکز خوزستان، مشکلات شبکه دیجیتال شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خورنا، فریدون بندری سرپرست فرمانداری بندرماهشهر اظهار کرد: این نشست در پی مطالبات به حق و مکرر شهروندان شهرستان برای دریافت مطلوب کانال‌های شبکه دیجیتال برگزار شد.

وی افزود: شبکه دیجیتال شهرستان بندر ماهشهر به طور کامل راه‌اندازی و تقویت شده و برای دریافت مطلوب کانال‌های موجود روی این شبکه باید تنظیماتی روی گیرنده‌ها صورت بگیرد. در آینده نیز با ارتقاء سیستم، قابلیت پخش تعدادی از شبکه‌های موجود به صورت اچ‌دی فراهم خواهد شد.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهرستان با کمک شورای راهبردی پتروشیمی تمام توان خود را برای تحقق این خواسته به حق شهروندان به کار بردند و شبکه دیجیتال بندر ماهشهر از اسفند ماه سال گذشته افتتاح و راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: فرمت پخش فرستنده به صورت DVB-T2 است و تمام ۲۲ شبکه تلویزیونی و ۱۸ شبکه رادیویی روی یک کانال پخش می‌شود.

بندری در پایان خاطرنشان کرد: برای دریافت مطلوب و باکیفیت این شبکه‌ها باید آنتن را به سمت امیدیه قرار داد و در قسمت کانال‌یابی گیرنده، کانال ۳۸ را به صورت دستی وارد کرده و دکمه جستجو فشار داده شود. گیرنده برای دریافت حتماً باید استاندارد DVB-T2 را پشتیبانی کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *