پیام تبریک زهره عباس زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامشیر به مناسبت روز خبرنگار

خورنا – فرزادشعبانی

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامشیر ، زهره عباس زاده طی پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اصحاب رسانه تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:
باسمه تعالی
روز خبرنگار حکایت گر زندگی تابناک رهپویانی است که همواره با قلم، این مقدس ترین عامل سوگند آسمانی، که بار دیگر به مظهر درخشش تبدیل شده پیوندی جاودانه بسته اند. روز حضور در ورطه نوشتن، حکایت بودن در دنیای کلمات و واژه ها و عامل تابندگی دگر باره اندیشه های انسانی است. حرفه ای که زمان و مکان و شب و روز نمی شناسد و نقشش در آگاهی بخشی و شفاف سازی انکارنشدنی است.
بزرگ مردانی که با وجود تمام مشقات، همواره از اوضاع روز جامعه صادقانه می نویسند. می نویسند برای ساختن فرهنگ غنی، برای ساختن کشوری آباد و آزاد ،چرا که سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های شبانه روزی آنان می باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و دوستانش “هفدهم مردادماه” روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه، روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات آزاد را به تمامی خبرنگاران شهرستان رامشیر و فعالان عرصه آگاهی بخشی و ارتقاء سطح فرهنگی، فکری، سیاسی، و اقتصادی جامعه و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبریک و شادباش عرض نموده و برای آنان سلامتی و توفیق آرزو می نمایم.