امام جمعه بهبهان: اجرای طرح فاضلاب بهبهان نظارت شود

خورنا: امام جمعه شهرستان بهبهان گفت: باید با نظارت بیشتر و رعایت نکات فنی از سوی مجری و ناظران این طرح بزرگ ملی به خوبی و در موعد مقرر اجرا شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهبهان، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، حجت‌الاسلام عبدالرضا ابوعلی با بیان اینکه برخورداری از سیستم استاندار و بهداشتی دفع فاضلاب از نیازهای مهم مردم است، اظهار کرد: باید با نظارت بیشتر و رعایت نکات فنی از سوی مجری و ناظران این طرح بزرگ ملی به خوبی و در موعد مقرر اجرا شود.

وی افزود: از مسئولان شهری نیز انتظار می‌رود با همکاری بیشتر و تداوم هماهنگی بین دستگاها مشکلات موجود را سریع‌تر حل کنند تا کار سریع‌تر پیش برود.

امام جمعه بهبهان در ادامه خواستار آینده نگری و نگاه مثبت مردم به این طرح بزرگ زیست محیطی شد و گفت: هر آبادانی یک خرابی هم دارد پس از مردم متدین بهبهان خواهش می‌کنم که با حمایت و حوصله بیشتر با عوامل اجرایی همکاری کرده و با نظارت بیشتر مشکلات را به مسئولان اجرایی اطلاع دهند.

وی همچنین خواستار معرفی مرجعی از سوی شرکت آبفا به منظور بررسی نظرات و مشکلات مرتبط با اجرای این طرح در شهر بهبهان شد تا اشکالات به موقع برطرف شوند.

ابوعلی مردم بهبهان را مردمی مقید به رعایت حدود و شرعی خواند و ضمن توصیه همه مردم به پرداخت به موقع هزینه‌های انشعاب و مصرف آب خاطرنشان کرد: با پرداخت به موقع قبوض آب بها، سطح خدمات رسانی به مردم افزایش یافته و طرح‌ها بهتر و سریع‌تر اجرایی می‌شوند.

وی اجرای طرح فاضلاب از محل اعتبارات غیردولتی (فروش اوراق مشارکت) را قابل تقدیر دانست و گفت: طرح فاضلاب بهبهان در عرصه زندگی مردم تاثیر به‌سزایی دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *