یک‌هزار واحد از سایت ۳۵ هکتاری مسکن مهر در امیدیه آماده سکونت است

خورنا: فرماندار امیدیه گفت: با حضور رئیس جمهور و هیئت همراه، امروز سایت ۳۵ هکتاری پروژه مسکن مهر شهرستان امیدیه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از امیدیه، حسین لامی‌زاده امروز در حاشیه افتتاح یک‌هزار و ۸۱۶ واحد مسکن مهر شهرستان که با حضور رئیس جمهور و هیئت همراه برگزار شد، اظهار داشت: پروژه مسکن مهر در راستای خانه‌دار شدن اقشار کم درآمد و افرادی ا‌ست که با گذشت بیش از ۳۰ سال از انقلاب به دلیل بضاعت مالی نتوانسته سرپناهی داشته باشند.

وی افزود: در این شهرستان نیز پروژه مسکن مهر به خوبی در حال اجرا بوده است.

فرماندار امیدیه تصریح کرد: امروز با ورود رئیس جمهور یک‌هزار و ۸۱۶ واحد مسکن مهر شهرستان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

سبک‌های ساخت خانه‌ها سنتی، نیمه صنعتی و صنعتی است

وی در ادامه گفت‌وگو با خبرنگار فارس در امیدیه اظهار داشت: یک‌هزار و ۷۰۶ واحد از واحدها در سایت ۳۵ هکتاری مسکن مهر شهرستان قرار دارد و با تجهیز کامل و انجام زیرساخت‌ها آماده سکونت است.

لامی‌زاده اضافه کرد: سبک‌هایی که در ساخت خانه‌ها به کار رفته سنتی، نیمه صنعتی و صنعتی بوده و تمام نکات ایمنی در آن رعایت شده است.

وی ادامه داد: این پروژه به نحوی صورت گرفته که مردم با ورود به این منازل از هر جهت راضی باشند و هیچگونه مشکلی پیش‌روی آنها قرار نگیرد.

۲۴۰ دفترچه اقساط برای مالکان منظور شده است

فرماندار امیدیه تصریح کرد: همه واحدها پایان کار دارند و بیش از ۲۴۰ دفترچه پرداخت اقساط وام نیز برای ساکنان واحدهای مسکن مهر منظور شده است.

وی با اشاره به این‌که میانگین سهم آورده اعضای تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان بین ۱۱ تا ۱۴ میلیون تومان است، گفت: با توجه به ارائه امکانات در واحدها نظیر اشتراک گاز و تلفن سهم آورده اعضا نیز متغیر است.

لامی‌زاده در پایان از استقبال بسیار خوب و بی‌نظیر شهروندان و اعضای تعاونی‌های مسکن مهر در همراهی مسئولان این پروژه در شهرستان تقدیر و تشکر کرد.