برگزاری یادواره شهیده «ناهید فاتحی کرجو» در هندیجان

خورنا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج هندیجان از برگزاری یادواره شهیده «ناهید فاتحی کرجو» در سالن اجتماعات سمیه این شهرستان خبر داد.

محسن خدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار کرد: یادواره شهدای دانش‌آموز دختر و شهیده «ناهید فاتحی کرجو» به‌مناسبت هفته بسیج در شهرستان هندیجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام دختران کشور باید شهیده “ناهید فاتحی کرجو” را سرلوحه خود قرار دهند، افزود: این همایش عصر امروز با حضور جانشین سپاه ولیعصر استان خوزستان، مسئولان شهری، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جمعی از شهروندان هندیجانی در سالن اجتماعات حضرت سمیه(س) برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج هندیجان با اشاره به اینکه نیاز است که با برگزاری یادواره‌ها و مراسمی از این قبیل، نام شهدا را زنده نگه داریم، خاطرنشان کرد: شهیده فاتحی کرجو، عرفان حقیقی و عمق معرفت الهی را با تمام وجود درک کرد و این معرفت به طور عینی در وجود او متجلی شد.

وی با بیان اینکه زنان می‌توانند در تمام عرصه‌ها که ویژه آنان است ورود پیدا کرده و برای رسیدن به قله‌های کمال تلاش کنند، عنوان کرد: ایمان، تقوا و پاکدامنی دختران و زنان انقلاب اسلامی نقش مهمی در پیروزی و استمرار انقلاب داشته است.

خدری در پایان با بیان اینکه باید با انتقال ارزش‌های شهدا و رزمندگان به نسل جوان در راستای تبیین ارزش‌های دفاع مقدس گام‌های متعالی‌تری برداشت، گفت: دختران بسیجی باید با ادامه راه ترسیم شده از سوی حضرت امام خمینی (ره) و شهدا، پله‌های ترقی و کمال معنوی را طی کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *