افتتاحیه نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی فانوس بندرامام خمینی ره+تصاویر

خورنا|باقر گل فر:به مناسبت چهلیمین سالگرد پیروزی انقلاب جمهوری اسلامی ایران و آغاز دهه مبارک فجر نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی فانوس در بندرامام خمینی ره آغاز به کار کرد.

سعید بزاز رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بندرامام در گفتگو با خبرنگار خورنا اظهار داشت: افتتاحیه این امپیاد برای اولین بار در بندرامام خمینی با حضور ۵۰ هئیت و کمیته ورزشی در بندرامام خمینی ره برگزار می شود.

وی در ادامه عنوان کرد: برنامه های این المپیاد فرهنگی ورزشی با ورود دوچرخه سواران به میدان فانوس و حرکت به سمت مجتمع فرهنگی تفریحی خلیج فارس  تحویل پرچم جمهوری اسلامی ایران توسط خانواده ی شهدای ورزشی به اولین حامل پرچم در مجتمع فرهنگی تفریحی خلیج فارس و رونمایی دلفین بعنوان نماد المپیاد از دیگر برنامه های امروز افتتاحیه المپیاد است.

رئیس کیمیسون فرهنگی شورای شهر بندرامام در پایان بین کرد: المپیاد فرهنگی ورزشی فانوس بندرامام با حضور ۵۰ هئیت ورزشی در رشته های مختلف ورزشی به مدت ۱۰ روز به رقابت می پردازند و مراسم اختتامیه این المپیاد در روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه با برپایی جشنی با حضور مسئولین در مجتمع فرهنگی تفریحی خلیج فارس خاتمه می یابد.