شهرداری بندر امام رتبه نخست بازیافت را کسب کرد

خورنا: شهرداری بندر امام برای دومین سال پیاپی موفق به کسب رتبه ی نخست در زمینه ی بازیافت شد.

بندر امام خمینی(ره): شهرداری بندر امام خمینی(ره)، موفق شد برای دومین سال پیاپی، از نمایشگاه بین المللی بازیافت تهران، رتبه ی نخست را کسب کند.

به گزارش ایلنا از بندر امام خمینی(ره)، گلمرادی، شهردار بندر امام با اعلام این خبر گفت: با تلاش تمام نیروهای زحمت کش شهرداری بندر امام، و همکاری شهروندان محترم، موفق شدیم برای دومین سال پیاپی در زمینه ی بازیافت، رتبه ی نخست نمایشگاه بین المللی تهران را کسب کنیم.

وی ادامه داد: در برنامه ریزی بلند مدتی که داریم، قرار است انشاالله با همکاری شهروندان و پرسنل این شهرداری، تا سال ۱۴۰۰، بندر امام را به یکی از زیباترین و پاکیزه ترین شهرهای استان خوزستان تبدیل نماییم. تا این بندر صنعتی، تجاری بتواند زیبنده ی نام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران باشد.

لازم به ذکر است که در این نمایشگاه، گلمرادی شهردار بندر امام نیز، به عنوان مدیر نمونه کشوری شناخته و معرفی شد.

بندر امام خمینی(ره)، با جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر، که اکثرا از قومیت های مختلف کشور می باشد، با سابقه ای حدود یک قرن فعالیت در حوزه صنعت و تجارت، یکی از بزرگترین مناطق صنعتی و تجاری کشور و خاورمیانه می باشد که نقش بسزایی در رشد صنعتی و بازرگانی کشور ایفا می نماید، ولی هنوز این خطه، در تقسیمات کشوری به عنوان بخش محسوب گردیده و علیرغم تلاش های فراوان و درخواست های مکرر مردم  و مسئولین و نمایندگان ادوار مختلف مجلس، و همچنین دستور اکید رییس جمهور، متأسفانه هنوز به شهرستان تبدیل نشده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • آترين برادر گرامي جناب آقاي گلمرادي انشااله هميشه پيروز وسربلند باشي،مردم شريف سربندر از شما حمايت ميكنند، خسته نباشيد دست مريضاد.