نتایج هفته هفتم لیگ برتر فوتبال خوزستان/ صدرنشینان متوقف شدند

خورنا: هفته هفتم رقابتهای فوتبال لیگ برتر خوزستان که با شرکت ۱۶ تیم، روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در شهرهای مختلف استان جریان داشت.

به گزارش خبرنگار خورنا، تیم استقلال ملاثانی با کسب پنج پیروزی و جمع آوری ۱۶ امتیاز صدرنشین رقابتها می باشد و تیمهای فرهنگ رامهرمز، استقلال شوشتر، شیبان باوی و پرسپولیس ویس تا اینجای از کار موقعیت خوبی برای کسب رسیدن به صدر جدول نسبت به دیگر تیمها برخوردارند.

تیم های جنوب سوسنگرد، شلمچه نوین خرمشهر در تلاشند تا چنگی به صدر جدول بیاندازند.

هفته هفتم که بنام شادروان منوچهر سالیا نامگذاری شده بود در مجموع در ۷ دیدار انجام شده ۱۲ بار تور دروازه ها لرزید و سه بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید.

جنوب سوسنگرد ۱…شاهین هندیجان ۰

تیم جنوب سوسنگرد که از تازه واردان لیگ برتر خوزستان محسوب می شود در یک بازی روان تیمی و کار بهتر پس از، از دست دادن یک ضربه پنالتی، در دقایق پایانی توسط مهاجم گلزن خود حمید جرفی در مقابل شاهین هندیجان به برتری رسید تا سومین باخت متوالی شاهین به ثبت برسد.

اشکش مربی این تیم که در هر بازی بدلیل غیبت بازیکنان اصلی با یک ترکیب جدید به میدان می رود روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت. قرار گرفتن در رده چهاردهم جدول اصلآ زیبنده این تیم هندیجانی نیست.

شیبان باوی ۱…شاهین  ماهشهر ۱

دو تیم شیبان و شاهین ندسا در مصافی دیدنی که خالی از مسایل حاشیه ای نبود به تساوی یک بر یک دست یافتند. تک گل تیم شاهین در دقیقه چهار توسط ساجد حردانی به ثمر رسید.

این دیدار شاهد بی نظمی تعداد کمی از تماشاگران ملاثانی برابر تیم ماهشهر بود که موجب شد بازیکن تیم شاهین با پرتاپ سنگ مضروب شود.

استقلال شوشتر ۱….پرسپولیس ویس ۱

در دیگر بازی این هفته پرسپولیس ویس که با جمع آوری یکسری جوان بی ادعا و در پناه کار مربی ارزشمند خود بهمن فریس بر آن است سری میان سرها درآورد، میهمان تیم استقلال شوشتر بود. دو تیم ۱۲ امتیازی که برحسب تفاضل گل در رده سوم و پنجم قرار داشتند در یک بازی متعادل و پایاپای به تساوی یک بر یک رسیدند. گل تیم پرسپولیس توسط قاسم بریهی به ثمر نشست.

شلمچه نوین خرمشهر ۲…فرهنگ رامهرمز ۱

در همین چارچوب مسابقات دیدار شلمچه و فرهنگ به داوری علیرضا سالاری با نتیجه دو بر یک بسود شلمچه به پایان رسید تا تیم رده دومی رامهرمز مغلوب تیم رده هشتمی شلمچه شود.  به رده پنجم سقوط کند.

آنزان ایذه ۱….میلاد دزفول ۰

دو تیم سقوط کرده از لیگ دسته سوم کشور  در قلعه تل به دیدار هم رفتند که آنزان در نیمه دوم با گل رشید عزیزی به سه امتیاز شیرین دست پیدا کرد.

سپاهان ایذه ۰……استقلال رامهرمز ۱

از دیگر رقابتهای این هفته که روز پنج شنبه برگزار شد رویارویی سپاهان ایذه و استقلال رامهرمز بود که به پیروزی یک بر ۰ تیم رامهرمز انجامید تا شاگردان احمدی خود را از انتهای جدول جدا و به موقعیت خویش سروسامانی بدهند.

استقلال ملاثانی ۱….نفتون مسجدسلیمان ۱

استقلال ملاثانی یکی از مدعیان قهرمانی و صدرنشین این فصل مسابقات در شهر خود برابر نفتون تن به توقف داد. شاگردان داریوش هرمزی پس از باخت هفته قبل این هفته نیز به یک امتیاز قناعت کردند.

گل تیم استقلال در دقیقه ۱۳ توسط حسین میناوی و گل نفتون را رسول جلیلی در دقیقه ۴۴ به ثمر رساند.

گفتنی است دیدار استقلال مسجدسلیمان برابر استقلال حمیدیه به دلیل بدهی انضباطی تیم مسجدسلیمانی توسط کمیته برگزاری مسابقات لغو شد.

در جدول رده بندی تا پایان هفته هفتم:

استقلال ملاثانی با ۱۶ امتیاز در مکان نخست و تیمهای استقلال شوشتر، شیبان باوی، پرسپولیس ویس و فرهنگ رامهرمز هر کدام با ۱۳ امتیاز و برحسب تفاضل گل در رده دوم تا پنجم قرار دارند.

نتایج کلی هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال خوزستان

(جنوب سوسنگرد ۱…….شاهین هندیجان ۰)

(شیبان باوی ۱ ……..شاهین ندسا ماهشهر ۱)

(استقلال شوشتر ۱……پرسپولیس ویس ۱)

( استقلال ملاثانی ۱…نفتون مسجدسلیمان ۱)

(سپاهان ایذه ۰……استقلال رامهرمز ۱)

(شلمچه خرمشهر ۲……….فرهنگ رامهرمز ۱)

(آنزان ایذه ۱………..میلاد دزفول ۰)

گزارش از یونس عبادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *