افتخاری دیگر : پتروشیمی بندرامام صادرکننده نمونه استان خوزستان شد

فضل اله ترحم |خورنا: شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام با تلاش کارشناسان و متخصصان خود موفق به کسب تندیس و لوح تقدیری بعنوان صادرکننده نمونه استان خوزستان در سال ۱۳۹۷ شد.

همایش روز ملی صادرات و تجلیل از صادر کنندگان برتر استان خوزستان صبح روز چهارشنبه   ۱۴ آذر  ماه  در  سالن  همایش  سازمان  صنعت ،  معدن و  تجارت  با  حضور  آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ،   آقای شریعتی استاندار خوزستان و آقای نظری رئیس سازمان توسعه تجارت کشور برگزار گردید.

طی این مراسم از ۱۵ شرکت و مجموعه ای که در سال ۱۳۹۷ در سطح استان و در  بخش صادرات غیرنفتی عملکرد مطلوبی داشته اند تقدیر و تشکر بعمل آمد که شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام با توجه به عملکرد مناسب و حضور فعال در بازارهای بین المللی به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین حمایت از تولید کالاهای ایرانی داشته است ، موفق شد در بین صادرکنندگان نمونه استانی قرار بگیرد و تندیس صادرکننده نمونه استانی را کسب نماید.

شایان ذکر است در ادامه این مراسم بانک توسعه صادرات ایران با اهداء لوح تقدیر و تندیس به شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام از فعالیت های این شرکت در جهت اعتلای نام ایران اسلامی در عرصه اقتصاد کلان تقدیر و تشکر  بعمل آورد.