شکست خانگی ایران برابر ازبکستان؛ هفته سیاه کامل شد

خورنا: تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برابر ازبکستان شکست خورد تا ازبک‌ها در تهران صدرنشین شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ از ساعت ۲۰:۰۵در ورزشگاه آزادی و در حضور ۴۳۷۳۳ تماشاگر ( بنا به اعلام بلندگوی ورزشگاه) به مصاف ازبکستان رفت که بازی  با نتیجه یک بر صفر به سود ازبکستان به پایان رسید.

باکایف در دقیقه ۷۱ تک گل ازبکستان را به ثمر رساند. محمد نوری در دقیقه ۱۲ برای ایران گلزنی کرد که کمک داور اماراتی به اشتباه این گل را مردود و آفساید اعلام کرد.

همین تصمیم اشتباه کمک داور باعث شد سرنوشت بازی و صدرنشینی این گروه تغییر کند و ازبک‌ها در تهران صدرنشین شوند و بالاتر از کره جنوبی قرار بگیرند.

رضا قوچان نژاد در دقیقه ۹۲ نیز گل زد که در موقعیت آفساید بود.

کی‌روش در این بازی محروم بود و روی نیمکت ایران حضور ندارد. او به دلیل اخراج در بازی با کره جنوبی محروم است.

سیف البداوی داور اماراتی قضاوت مسابقه را برعهده دارد که به دژاگه و محمد نوری از ایران و حیدروف، سرور جباروف و شوراخ مادوف از ازبکستان کارت زرد نشان داد.

با این شکست خانگی تیم ملی ایران ۷ امتیازی باقی ماند و به رده سوم سقوط کرد. ازبکستان ۸ امتیازی به صدر جدول رسید.

 کره جنوبی ۷ امتیازی با تفاضل گل بهتر در رده دوم است. لبنان ۴ امتیازی در رده آخر این گروه است.

با این شکست خانگی سه‌گانه شکست‌های ملی ایران تکمیل شد و بعد از حذف تیم فوتسال از جام جهانی و شکست تیم ملی جوانان در آسیا، تیم ملی بزرگسال ایران نیز شکست تلخ دیگری را به ارمغان آورد تا هفته سیاه فوتبال ایران کامل شود.

*ترکیب تیم ملی ایران:

سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، خسرو حیدری، مهرداد پولادی، جواد نکونام، آندو تیموریان( از دقیقه ۸۰ علیرضا عباسفرد)، محمد نوری( از دقیقه ۶۶ پژمان نوری)، اشکان دژاگه، محمدرضا خلعتبری( از دقیقه ۴۶ محمدرضا خلعتبری) و رضا قوچان‌نژاد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *