حضور ۲ آمبولانس ۱۳ دقیقه پس از تصادف در جاده آبادان ماهشهر

خورنا: قائم مقام دانشکده علوم پزشکی آبادان از حضور ۲ آمبولانس ۱۳ دقیقه پس از تصادف در جاده آبادان ـ ماهشهر خبر داد.

نصرالله حسونی بحرینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در آبادان اظهار کرد: ساعت چهار و ۳۵ دقیقه عصر روز گذشته به‌دنبال تصادف دلخراش در جاده آبادان ـ ماهشهر به اورژانس ۱۱۵ شادگان برای حضور اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه تصادف در حوزه شادگان به وقوع پیوست، افزود: با حضور دو آمبولانس از اورژانس شهرستان شادگان به اورژانس آبادان برای کمک اطلاع‌رسانی شد.

قائم مقام و معاون درمان و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان خاطرنشان کرد: ۱۳ دقیقه پس از حادثه تصادف، نخستین کد آبادان به محل اعزام شده و در راستای پوشش مضاعف حادثه از نیروهای آتش‌نشانی و هلال احمر شهرستان کمک درخواست کردیم.

وی اضافه کرد: زمانی که نیروهای اورژانس ما در محل حضور پیدا کردند اقدام به خدمت‌رسانی به دو مجروح کرده و جداسازی اجساد متوفیان به‌دلیل گیر کردن در آهن‌آلات خودروها را به آتش‌نشانی سپردیم.

حسونی بحرینی همچنین عنوان کرد: عملیات احیا بر روی مصدومان انجام و یکی از آنها را به بیمارستان طالقانی شهرستان آبادان و دیگری را برای مداوا به اهواز اعزام کردیم.

وی ادامه داد: از سه آمبولانس حاضر در صحنه دو دستگاه مربوط به آبادان و یک دستگاه از سوی خرمشهر اعزام شده بود که حادثه را پوشش دادند.

قائم مقام و معاون درمان و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان گفت: ما در حادثه دلخراش اخیر همه تلاش خود را برای امدادرسانی به مجروحان انجام داده و از مشاهده صحنه‌های این تصادف بسیار متأثر شدیم.