سرمربی کشتی هندیجان: بخاطر ۱ میلیون تومان، لیگ کشتی استان را از دست دادیم

خورنا: محمد چاروسائی، سرمربی تیم کشتی نونهالان و نوجوانان هندیجان گفت: بخاطر ۱ میلیون تومان، لیگ کشتی استان را از دست دادیم.

محمد چاروسائی در گفت وگو با خبرنگار خورنا در هندیجان بیان داشت: لیگ کشتی استان خوزستان روز جمعه در شهر اهواز برگزار میشود که تیم هندیجان به دلیل کمبود بودجه نمیتواند در آن شرکت کند.

دبیر هیئت کشتی هندیجان ادامه داد: هزینه ورودی به این مسابقات ۵۰۰ هزار تومان بود که با احتساب هزینه ایاب ذهاب، خوابگاه و غذا برای ۲ روز هزینه ای بالغ بر ۱ میلیون تومان میشد که تیم کشتی هندیجان به دلیل عدم تامین بودجه نتوانست در این مسابقات شرکت کند.

چاروسائی خاطر نشان کرد: بیش از یک سال است که به صورت مدوارم با ۱۰ نفر از آینده داران کشتی هندیجان تمرینات حرفه ای انجام شده است و تیم را برای شرکت در این مسابقات کاملا آماده کرده بودیم که متاسفانه تلاش های ما بی ثمر ماند.

وی ادامه داد: ۲ نفر از کشتی گیران ما که در اوج آمادگی جسمانی و حرفه ای خود قرار دارند توسط تیم شهر بندرامام خمینی جذب شدند و برای این مسابقات در زمین آنها بازی میکنند.

چاروسائی ضمن درخواست مجدد از مسئولان جهت حمایت از تیم های ورزشی شهرستان هندیجان، تاکید کرد: با وجود درخواست های مکرر از شهرداری و شورای شهر هندیجان جهت تامین بودجه برای شرکت در این مسابقات، هیچ حمایتی از تیم ما نشد که مسلما این امر باعث پسرفت در کشتی شهرستان خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *