سهراب نژاد: رفتنم به تیم صنایع ماهشهر شایعه بود

خورنا: حامد سهراب نژاد پس از اینکه بار دیگر با عنوان کاپیتان در ترکیب تیم پتروشیمی بندرامام به میدان رفت، تشریح کرد: باید بین من و یک بازیکن دیگر برای مسابقات لیگ یک نفر انتخاب می شد و نفر دیگر هم در غرب آسیا به میدان می رفت که در نهایت هم با نظر کادر فنی قرار شد که من در لیگ برای تیم بازی کنم.

وی اضافه کرد: در بازی اول برابر گرگان بیشتر از ۳۰ دقیقه از حریف عقب بودیم که دلیل آن را ناهماهنگی تیم می دانم. در این دقایق در دفاع و حمله بد عمل کردیم به خصوص از نظر دفاعی که هم در نیمه اول و هم کوارتر سوم تیم به هم ریخته بود. به هر حال از رسیدن حامد آفاق و سانی بچیروویچ به تمرینات تیم تنها یک هفته می گذرد و عامل دیگر ناهماهنگی هم این است که هر یک از بازیکنان ما از یک باشگاه به ماهشهر آمده اند.

کاپیتان پتروشیمی گفت: گرگانی ها هم در این دیدار با شوتهای موفقشان خوب عمل کردند. در نهایت هم ما طی هفت دقیقه آخر موفق به جمع کردن شرایط و کنترل بازی مقابل این تیم شدیم.

سهراب نژاد اشاره کرد: در نیمه اول شرایط خودم هم خوب نبود اما با رسیدن به کوارتر آخر بهتر بازی کردم. به هر حال این اولین مسابقه لیگ بود و هنوز بدنهایمان آماده نیست. باید کمی در شرایط بازی و تمرین قرار گرفته و در بازیهای بعد مشکل ناهماهنگی را حل کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *