اختصاص اعتبار به عملیات آسفالت پروژه مسکن مهر آبادان

خورنا : محمودرضا شیرازی داشت: دو ماه پس از مستقر شدن در آبادان، انجام آماده‌سازی، زیرسازی و آسفالت خیابان‌های پروژه مسکن مهر به شهرداری واگذار شد.
به گزارش خورنا و به نقل از فارس، وی افزود: در همین راستا با تمهیدات اندیشیده شده به‌منظور ارائه خدمات به منطقه ۶۰ متری کوی فرهنگیان مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات اختصاص یافت.
شهردار آبادان تصریح کرد: از مبلغ تعیین شده ۲۰۰ میلیون تومان به شهرداری پرداخت شد در صورتی‌که پیمانکار این پروژه نیز صورت وضعیت ۸۰۰ میلیون تومانی را تنظیم کرده بود.
وی با بیان اینکه عملیات زیرسازی و آسفالت این منطقه با کمبود اعتبار انجام شد افزود: متأسفانه پس از مدتی شرکت‌های حفار منطقه ۶۰ متری کوی فرهنگیان را شخم زده و عملیات تأسیسات را در آن آغاز کردند.
شیرازی تصریح کرد: اگر بخشی از هزینه‌های مجدد آسفالت این منطقه به‌ویژه به‌منظور خرید قیر تأمین می‌شود می‌توان اجرای پروژه آسفالت این منطقه را از سر گرفت.
وی یادآور شد: البته مناطقی در آبادان موجودند که وضعیت آسفالت خیابان‌های آن کمتر از پروژه مسکن مهر نیست.
شهردار آبادان با اشاره به اینکه آسفالت خیابان‌های شهر در اولویت است گفت: میزان اعتبار ۱۹ و نیم میلیارد تومان به‌منظور انجام کلیه عملیات زیرسازی، آسفالت خیابان‌ها، پیاده‌روسازی و فضای سبز سایت مسکن مهر در منطقه مورد نیاز است.
وی اضافه کرد: حداقل تأمین و اختصاص بخشی از این اعتبار به شهرداری به‌منظور آغاز کار می‌تواند در تسریع اتمام زیرساخت‌های این پروژه بسیار مهم باشد.
شیرازی در پایان اظهار داشت: همه تلاش شهرداری آبادان در راستای ایجاد محیطی مناسب و در خور شأن شهروندان است که امیدواریم به‌زودی با حمایت مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهر این مهم محقق شود.