خیرین اندیمشک سه میلیارد ریال به طرح اکرام کمک کردند

خرونا- احمد منصوری نیاافزود:در طرح اکرام و محسنین ،خیرین و حامیان ماهیانه به ایتام و محسنین کمک مالی می کنند.

وی با بیان اینکه در شهرستان اندیمشک ۳۳۲ نفر یتیم دارای حامی و ۲۱۲ نفر محسنین دارای حامی وجود دارد گفت: برای تغذیه کوکان زیر ۶ سال زیر پوشش این کمیته یک میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال طی یکسال اخیر هزینه شده است.

منصوری نیا افزود:برای کمک به دانش آموزان در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز طی یکسال اخیر خدمات زیادی ارائه شده است و ۹۲۷ دانش آموز و ۱۲۸ دانشجو از مزایای طرح های مربوطه بهره مند شدند.

وی گفت:۵۸۵ دانش آموز زیر پوشش از اردوهای سراسری و منطقه ای نهاد کمیته امداد شهرستان استفاده کردند ضمن اینکه برنامه های متنوع فرهنگی برای دانش آموزان اجرا شده است.

منصوری نیا بیان کرد:در مجموع بالغ بر چهار میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال به منظور ارائه خدمات مشاوره، تامین شهریه و سایر هزینه های دانش آموزی از سوی کمیته امداد اندیمشک پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی اندیمشک (ره) با تاکید بر توانمند سازی مددجویان و تلاش برای تحقق طرح های اشتغالزا در این مجموعه گفت:۴۵ مورد وام از محل صندوق اشتغال نیازمندان و ۳۱۹ مورد وام از محل تسهیلات بانکی پرداخت شده ضمن اینکه یک هزار و ۶۸۵ نفر در طرح های اشتغال و خودکفایی مورد حمایت قرار گرفتند.

وی همچنین تعداد وام های ضروری پرداختی به مددجویان زیر پوشش در اندیمشک را ۳۸۵ مورد عنوان کرد و گفت:۴۳۵ مورد آموزش فنی و حرفه ای نیز به منظور توانمند سازی مددجویان انجام شده است.

منصوری گفت:بالغ بر چهار میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال برای تعمیر ، بازسازی ،مقاوم سازی و احداث مسکن مددجویان کمیته امداد در اندیمشک هزینه شده است.

انتهای پیام/