لاریجانی: استغفرالله‌ که ‌رئیس‌جمهور آینده ‌باشم

خورنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هدفم برای حضور در دانشگاه‌ها جنبه سیاسی و انتخاباتی ندارد و نباید این تصور به وجود آید.

علی لاریجانی عصر امروز در دیدار با دانشحویان دانشگاه محقق اردبیلی و در پاسخ به سئوال یکی از دانشجویان که پرسید آیا حضور شما در دانشگاه و بین دانشجویان جنبه تبلیغاتی و انتخاباتی دارد اظهار داشت: استغفرالله که رئیس جمهور آینده باشم

وی یادآور شد؛ قرار نیست با این تفکر در دانشگاه‌ها حاضر باشیم بلکه سعی داریم با حضور در دانشگاه‌ها گپ و گفت‌وگویی با آنان داشته باشیم و با نظرات و پیشنهادات آنها آشنا شویم.
رئیس قوه مقننه خاطرنشان کرد: ما در این کشور برخی مباحث سیاسی را با سوءظن مخلوط کردیم و به دنبال درست کردن شائبه‌ای هستیم تا برخی از تفکرات سیاسی خود را پیاده کنیم.

به گزارش فارس،لاریجانی ادامه داد: شایسته نیست که مسلمانان نسبت به هم سوء‌ظن داشته باشند بلکه بهتر است به دشمنان سوء‌ظن داشته باشیم و با حسن ظن بکوشیم از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم.

* اهل شکایت و شکایت‌کشی نیستم

رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود متذکر شد: بنده از خبرنگار و یا سایتی شکایتی نداشته‌ام و معتقدم باید بین انتقاد و تخریب حد و مرزها مشخص شود و بدون اینکه به دروغ گفتن متهم شویم باید کاستی‌ها و نواقص را جبران کنیم.

این مسئول در پایان اذعان داشت: ما لیستی را سراغ داریم که از نمایندگان مجلس شکایت کرده‌اند، ولی در این فضا که نیاز به آرامش و اطمینان خاطر است لزومی ندارد تخریبی صورت گیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *