فوتبال لیگ برتر خوزستان/شاهین هندیجان با یک گل مقابل سپاهان ایذه به پیروزی رسید

خورنا: در چهارچوب مسابقات فوتبال لیگ برتر خوزستان، شاهین هندیجان با یک گل مقابل سپاهان ایذه به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار خورنا، در هفته چهارم از سری مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای خوزستان دو تیم شاهین هندیجان و سپاهان ایذه عصر روز چهارشنبه سوم آبان ماه در حالی در شهر هندیجان مقابل هم صف آرایی کردند که هر دو تیم در هفته قبل در ملاثانی و قلعه تل مغلوب شده بودند.

دو تیم که نمی خواستند با دست خالی زمین را ترک کنند ارائه گر یک بازی برابر و همپای  بودند که تیم شاهین تا حدودی بهتر ظاهر شد و مزد برتری خود را با یک گل گرفت تا به اولین پیروزی خود دست پیدا کند.

در این دیدار سپاهان ایذه با سود بردن از تجربیات غلام سرقلی و بازیکنان جوان خود اندیشه ای جز توقف شاهین نداشت.

دوندگی، ارایه فوتبال محکم و نهایتا گرفتن سرعت بازی از جمله تدابیری بود که در دستور کار یاران سپاهان قرار داشت تا تمامی راههای منتهی به گل در پایان نیمه اول بر روی شاگردان اشکش بسته شود.

شاهین نیمه دوم را در حالی آغاز کرد که با کشاندن بازی به طرفین و سانتر از کناره ها درصدد دست یابی به گل بود و هر لحظه فشار را بر روی دروازه سپاهان بیشتر می کرد و پس از هدر دادن دو موقعیت مسلم گلزنی بالاخره در دقیقه ۷۵ بازی، انتظار سفیدپوشان هندیجانی در دست یابی به گل به سر رسید و مجیدیزدان پناه از روی نقطه پنالتی توپ را به گل تبدیل کرد و اولین پیروزی را برای شاهین به ارمغان آورد.

در این دیدار مصطفی خواجه نوری در قلب خط دفاع شاهین بازی خوبی را به معرض نمایش گذاشت.

ابراهیم اشکش سرمربی تیم شاهین اظهارداشت: کار ما تازه شروع شده است و با این برد کار خارق العاده ای انجام نداده ایم. ما باید بازی های خانگی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم و بازیهای بیرون را با امتیاز برگردیم زیرا هدف ما دست یابی به رده های بالای جدول است.

وی اضافه کرد تیم ما روند رو به رشد خود را طی می کند و مجموعه ما در حال تکامل است و بازیکنان به مرز خود باوری رسیده اند.

غلام سرقلی سرمربی تیم سپاهان ایذه نیز گفت: متآسفانه در طول نود دقیقه،بازی به ضررما تمام شد، به این خاطر که بازیکنان از روی اشتباهات فردی یک پنالتی به تیم حریف دادند و به غیر از ضربه پنالتی آنها موقعیت آنچنانی نداشتند.

ما نتوانستیم از فرصتهای بدست آمده استفاده کنیم تا در روزی که می توانستیم حداقل یک امتیاز بگیریم شکست بخوریم.

وی ادامه داد کنترل و حاکمیت بازی در دست ما بود و ما بخوبی بازی را اداره می کردیم. بیشتر هدفمان این بود میانه میدان را از آن خود کنیم و سپس به دروازه شاهین نزدیک شویم.

سرقلی اضافه کرد: ما از نظر فوتبالی طی این چهار هفته مقابل حریفان بهتر ظاهر شده ایم اما بازیکنان به دلیل آنکه سال اول حضورشان در لیگ برتر استان است فاقد تجربه کافی می باشند و با توجه به بضاعت و کمبود امکانات، خوب بازی می کنیم.

سرمربی سپاهان در خصوص داور این دیدار عنوان داشت: داور بخوبی بازی را اداره کرد و مشکلی از این بابت نداشتیم ولی خواستار این هستیم نظارت بیشتری بر عملکرد داوران در طول فصل از سوی کمیته داوران صورت پذیرد.

گفتنی است قضاوت این دیدار بر عهده امین قشقایی بود که ایشان را رضا طیب و شهرام قهرمان دست همراهی می کردند.

گزارش: یونس عبادی