فوتبال لیگ برتر خوزستان/ شاهین هندیجان نتیجه را واگذار کرد

خورنا: شاهین هندیجان در یک دیدار خارج از خانه مقابل استقلال ملاثانی نتیجه را ۳ بر ۲ واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار خورنا، از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر خوزستان عصر روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه تیمهای استقلال ملاثانی و شاهین هندیجان در استادیوم ملاثانی به دیدار هم رفتند که در یک بازی جذاب و دیدنی و در شرایطی که شاهین مستحق باخت نبود لطف داور مسابقه شامل حال تیم استقلال شد تا به سه امتیاز بازی دست یابد و سومین پیروزی خود را جشن بگیرد.

عدم قضاوت عادلانه داورهای مسابقه، سد محکمی مقابل تیم شاهین شد تا این تیم نتواند به آنچه استحقاق آن را داشت برسد.

تیم شاهین که نیمه اول را روی اشتباه فاحش دروازه بان خود دو بر صفر بازنده به رختکن رفته بود در نیمه دوم با تفکرات سرمربی این تیم تغییرات اساسی در خود ایجاد کرد و یک بازی زیبا و درخشان را به نمایش گذاشت و بارها دروازه استقلال را آماج حملات خود قرار داد.

دو گل خلیل بحرکانی و محسن عباسپور در مقابل تک گل استقلال در نیمه دوم سبب شد بازی در مجموع با نتیجه ۳ بر ۲ بسود استقلال ملاثانی به پایان برسد.

در این روز تیم شاهین که چند بازیکن اصلی خود را به همراه نداشت اسیر اشتباهات فاحش تیم داوری شد.

داور این دیدار از گرفتن یک پنالتی مسلم خود داری کرد و همچنین گل صحیح تیم هندیجانی را آفساید اعلام نمود تا سه امتیاز بازی را به تیم ملاثانی هدیه بدهد.

گفتنی است در اوج حملات تیم شاهین اعتراض تماشاگران، بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال به داور مسابقه و ورود آنان به داخل زمین موجب شد بازی چند دقیقه ای متوقف شد و از تب و تاب خارج شود.

گزارش از: یونس عبادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *