بندرماهشهر در سومین نمایشگاه بین المللی مدیریت شهری حضور دارد

خورنا: شهرداربندرماهشهرازحضورشهرداری این شهر در سومین نمایشگاه بین اللمللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای سراسرکشوردر تاریخ۲۰الی ۲۳ آبان ماه در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران  خبرداد.

غلامحسین کمایی در گفتگو با خبرنگار ماهشهر امروز گفت: سومین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور برای نشان دادن دستاوردها و اقدامات عمرانی،خدمانی و فرهنگی شهرداریها برگزار می شود.

وی ادامه داد:شهرداری بندرماهشهر در سالن شماره ۲ نمایشگاه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران می باشد.

وی تصریح کرد: فناوری‌های عمرانی، خدمات شهری و شهرسازی از جمله مواردی هستند که همه روزه در دنیا دستخوش تحولات علمی و فکری می‌شوند به همین خاطر برگزاری چنین نمایشگاهی می‌تواند باعث به روز شدن اطلاعات مدیران شود.

کمایی درباره نقش سومین دوره نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های سراسرکشور اظهار داشت: به طور حتم هدف از برگزاری چنین نمایشگاهی استفاده از توانمندی های مثبت مدیران در اجرای فعالیت های شهری است.

وی در ادامه افزود: قطعا در چنین فضایی مدیران می توانند از تجارب و تکنولوژی های نوینی که در سایر مناطق به مرحله اجرا گذاشته شده است، بهره مند شوند.

شهردار بندرماهشهر با تاکید بر برقراری ارتباط مثبت بین مدیران در فضای نمایشگاه بیان کرد: فناوری های عمرانی، خدمات شهری و شهرسازی از جمله مواردی هستند که همه روزه در دنیا دستخوش تحولات علمی و فکری می شوند به همین خاطر برگزاری چنین نمایشگاهی می تواند باعث به روز شدن اطلاعات مدیران شود.

کمایی تجربه اندوزی به واسطه لمس فعالیت های شهرداری های خرد و کلان را ضروری خواند و گفت: وقتی بتوانیم به این تجارب به چشم عملی و از نزدیک نگاه کنیم، شاهد تحولات مثبتی در عرصه فعالیت های شهری خواهیم شد چرا که دیگر نیازی به آزمون و خطا در بسیاری از طرح های شهری نخواهد بود.

وی درپایان افزود:حضور شهرداری بندرماهشهر در نمایشگاه مذکو را رائه عملکر طی مدت ۲۷ ماه در زمینه  های عمرانی،فضای سبز، خدمات شهری، شهرسازی، فرهنگی، ورزشی و دیگر اقدامات انجام شده شهرداری می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *