تشدید بازرسی و نظارت در بازارهای بهبهان

خورنا: سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بهبهان از تشدید بازرسی و نظارت در بازارهای این شهرستان خبر داد.

علی اسفندیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار کرد: همزمان با اجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت در سطح استان، اداره صنعت، معدن و تجارت بهبهان به همراه واحد بازرسی و نظارت اصناف و اداره تعزیرات حکومتی با راه‌اندازی چهار اکیپ گشت مشترک طرح خود را در این هفته آغاز کرد.

وی افزود: هدف از این طرح انجام بازرسی و نظارت از انبارها، سردخانه‌ها و سایر واحدهای صنفی و صنعتی است و در صورت مشاهده تخلف اقتصادی نظیر گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار و تقلب، پرونده تشکیل شده و همان لحظه سایر مراحل صدور رأی توسط واحد سیار تعزیرات حکومتی مستقر در محل انجام می‌شود.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بهبهان تصریح کرد: قطعاً با افراد محتکر و کسانی که بخواهند هر نرخی روی کالای خود بگذارند به طور قاطع برخورد می‌شود، از اصناف و صنعت‌گران درخواست داریم در این برهه از زمان که کشور در میدان مبارزه جنگ تحمیلی اقتصادی با دشمنان مستکبر قرار گرفته است با مقاومت، همدلی و رعایت انصاف پوزه معاندین را به خاک بمالند.

وی در پایان با بیان اینکه سامانه ۱۲۴ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارش‌ها، پیشنهادها، انتقادات و شکایات مردمی است، خاطرنشان کرد: از مردم و شهروندان نیز می‌خواهیم هرگونه تخلف اقتصادی را با حس مسئولیت لازم از طریق تلفن گویای ۱۲۴ به ما اعلام کرده و بازرسان ما را در این امر مهم یاری کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *