امام جمعه بندر ماهشهر: موج بیداری اسلامی در منطقه باعث عصبانیت صهیونیست‌ها شده است

خورنا: امام جمعه ماهشهر گفت: موج بیداری اسلامی در منطقه موجب عصبانیت صهیونیست‌ها شده، به همین جهت پیکان اهانت‌ها را به سوی عزیزترین خلق خدا یعنی پیامبر عظیم الشأن اسلام نشانه رفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ماهشهر، گردهمایی هیئت‌های مذهبی و جلسات قرآن بندر ماهشهر در محکومیت اهانت به پیامبر عظیم الشأن اسلام، بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد شهداء این شهرستان با حضور مردم مؤمن و ولایتمدار برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام عبدالحسین غبیشاوی در سخنانی اظهار کرد: اگر سیری در تاریخ کنیم خواهیم دید که توهین قوم یهود به پیامبر اکرم (ص) ریشه در تاریخ دارد و تاکنون هم این اهانت‌ها به مقام شامخ حضرتش ادامه دارد.

وی افزود: رژیم غاصب اسرائیل دشمن بشریت است و هدفشان این است که بر جهان حاکم باشند، لذا هر کس برخلاف سیاست‌های غلط صهیونیست‌ها عمل کند به نوعی به مقابله با آن بلند می‌شوند و درصدد نابود کردن آن بر می‌آیند.

امام جمعه بندر ماهشهر در ادامه تصریح کرد: موج بیداری اسلامی در منطقه موجب عصبانیت صهیونیست‌ها شده، به همین جهت پیکان اهانت‌ها را به سوی عزیزترین خلق خدا یعنی پیامبر عظیم الشأن اسلام نشانه رفته‌اند.

غبیشاوی تصریح کرد: بعد از منتشر شدن این فیلم موهن در فضای مجازی، مشاهده شد درصد فروش کتب‌های دینی در اروپا و آمریکا بالا رفت و این نشان دهنده این است که اهداف پلید دشمنان اسلام در این مسئله نقش بر آب شد.

در پایان این مراسم مداحان اهل بیت در مدح و منقبت پیامبر اسلام به مدیحه سرایی پرداختند و در پایان مردم با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» خشم و انزجار خود را از این عمل موهن و قبیح اعلام داشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *