۴ همایش ملی و منطقه‌ای در دانشگاه آزاد ماهشهر برگزار میگردد

خورنا: معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر از برگزاری ۴ همایش ملی و منطقه‌ای درسال تحصیلی جاری در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران خوزستان، بابک فخار در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت: همایش ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSD) برای دومین سال متوالی ۲۵ آبان‌ماه برگزارمی‌شود. آخرین مهلت ارسال مقالات ۲۲ مهرماه، زمان اعلام نتایج داوری مقالات ۶ آبان‌ماه و آخرین مهلت ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در این همایش ۱۰ آبان‌ماه است.

وی همچنین از برگزاری کنفرانس ملی کاربرد نانو در نفت ‌و پتروشیمی در ۸ آذرماه خبرداد و گفت:‌ آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه این کنفرانس ۱۲ آبان‌ماه و زمان اعلام نتایج داوری مقالات ۲۰ آبان‌ماه است. متقاضیان شرکت در این کنفرانس تا ۲۵ آبان‌ماه فرصت ثبت‌نام دارند.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر ادامه‌داد: همچنین همایش ملی تصفیه آب و پساب صنعتی ۹ آذرماه در این دانشگاه برگزار می‌شود. آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه این همایش ۱۰ آبان‌ماه، زمان اعلام نتایج داوری مقالات ۱۵ آبان‌ماه و آخرین مهلت ثبت‌نام در این همایش ۲۰ آبان‌ماه است.

فخار همچنین با اشاره به برگزاری ‌همایش منطقه‌ای حسابان در آبان‌ماه، برپایی سخنرانی‌های علمی، بازدیدهای علمی و هفته پژوهش را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد.

وی گفت: ۵۶ مقاله از این دانشگاه سال گذشته در مجلات ISI  به چاپ رسید. همچنین امسال از ابتدای فروردین‌ماه تا پایان شهریورماه ۳۸ مقاله از اعضای هیات‌علمی دانشگاه در مجلات ISI چاپ شده‌است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *