قیمت رسمی محصولات سایپا و پارس خودرو اعلام شد

خورنا: سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به طور رسمی قیمت جدید محصولات گروه خودروسازی سایپا را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، این سازمان اواخر روز گذشته قیمت جدید محصولات سایپا و پارس خودرو را منتشر کرد.

بر این اساس، قیمت جدید سایپا SL 131 معادل ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و سایپا SL 132 نیز ۱۱ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان تعیین شده است. قیمت سایپا SL 111 نیز به ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و SL 141 به ۱۰ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسیده است.

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان قیمت جدید تیبا را نیز ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان تعیین کرده است.

نکته قابل توجه در نرخ‌های اعلامی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان آن است که در حالیکه در سال جاری تولید خودروی ریو در شرکت سایپا متوقف شده است اما این سازمان قیمت رسمی این خودرو را نیز ۱۷ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تعیین کرده است.

اما در محصولات شرکت پارس خودرو نیز قیمت جدید تندر ۹۰ مدل E2 معادل ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان و قیمت مدل دو‌گانه‌سوز این خودرو نیز ۲۳ میلیون و ۴۰ هزار تومان تعیین شده است. قیمت تندر ۹۰ مدل E1 نیز به ۱۸ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان رسیده است.

همچنین قیمت مگان ۲۰۰۰ اتوماتیک نیز به ۴۴ میلیون و ۶۶۰ هزار و مگان ۱۶۰۰ لوکس به ۳۸ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان افزایش یافته است. قیمت مگان معمولی ۱۶۰۰ سی.سی نیز به ۳۵ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و مگان ۲۰۰۰ دنده‌ای به ۴۰ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان رسیده است.

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان قیمت تیانا مدل MID را ۷۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت مدل HIGHT این خودرو را ۸۰ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان تعیین کرده است.

قیمت قشقایی نیز در مدل HIGHT آن به ۶۵ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و مدل MID نیز به ۶۲ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان رسیده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *