فرماندار امیدیه: ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در امیدیه آماده افتتاح است

خورنا: فرماندار امیدیه گفت: پروژ‌ه‌های مسکن مهر شهرستان در چهار سایت ۳۵، ۵۵، ۶۰ و ۴.۵ هکتاری ساخته می‌شوند که تاکنون ۱۵۰۰ واحد در این سایت‌ها آماده افتتاح است.

حسین لامی‌زاده اظهار کرد: میزان آورده متقاضیان در بعضی از تعاونی‌ها ۸ تا ۹ میلیون تومان می‌باشد اما آورده برخی از تعاونی‌ها پایین است.

وی بیان کرد: میزان تعهد ساخت واحدهای مسکن مهر در امیدیه ۵۷۰۰ واحد است که تاکنون هیچ واحدی به متقاضیان تحویل داده نشده است. خوشبختانه در یک سال اخیر احداث واحدها به طور جدی از سرگرفته شده و روند رو به رشدی را شاهد هستیم.

فرماندار امیدیه تصریح کرد: در حال حاضر اقدامات زیربنایی، محوطه‌سازی، جدول‌بندی و پیاده‌روسازی در سایت ۳۵ هکتاری درحال اجرا است. همچنین آسفالت‌ریزی خیابان‌های اصلی و فرعی این سایت‌ در حال انجام است.

لامی‌زاده با بیان این‌که ۱۵۰۰ واحد آماده افتتاح درشهرستان امیدیه از انشعابات برق، گاز ، آب و فاضلاب بهره‌مند هستند، عنوان کرد:‌ علاوه بر این تعداد، بقیه واحدها نیز در حال تکمیل و نماکاری هستند که امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسند.

وی عنوان کرد: به‌منظور افزایش سهم آورده در تعاونی‌های مسکن مهر، جلساتی با هدف اطلاع‌رسانی با حضور اعضای تعاونی‌های مربوطه برگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *