یک تن مواد مخدر در امیدیه منهدم می‌شود

خورنا: فرماندار امیدیه گفت: به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی، میزان یک تن مواد مخدر کشف و ضبط شده در منطقه منهدم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از امیدیه حسین لامی‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر که با حضور جمعی از مسئولان شهری در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این نیروهای پرتلاش و جان بر کفی که در جای جای ایران اسلامی مشغول برقراری نظم و امنیت بوده، نیروی انتظامی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: این ارگان مردمی و انتظامی، به حق شایسته تقدیر بوده و شهروندان باید با آنها تعامل و همکاری بیشتری برقرار کنند تا رسالت خطیر امنیت هر چه بهتر اجرایی شود.

فرماندار امیدیه با اشاره به برخی از فعالیت‌های نیروی انتظامی بیان کرد: توجه به مقوله فرهنگ و حجاب در جامعه، برقراری نظم و امینت و خدمت‌رسانی به بخش‌های مختلف اجرایی شهرستان که همه این وظایف در نیروی انتظامی را تحت شعاع قرار داده است.

وی ادامه داد: به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی و با هماهنگی‌های صورت گرفته، در نظر داریم میزان یک تن مواد مخدر کشف و ضبط شده در منطقه را منهدم کنیم.

لامی‌زاده با بیان اینکه این مراسم با حضور مسئولان شهری و استانی برگزار می‌شود، گفت: نیروی انتظامی این شهرستان همواره در راستای برخورد با قانون شکنان برخورد کرده و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نیست.