کی‌روش: می‌توانیم کره را شکست دهیم

خورنا: تیم ملی فوتبال ایران با شکست برابر لبنان موجی از ناامیدی را در بین اهالی فوتبال ایجاد کرد تا تردیدها برای صعود این تیم به جام جهانی افزایش پیدا کند. با این حال سرمربی پرتغالی تیم ملی اعتقاد دارد مردانش برای رسیدن به جام جهانی هنوز شانس زیادی دارند و باید از آنها حمایت کرد.

کارلوس کی روش پس از شکست تیم ملی برابر لبنان گفت: تنها مطلب ناراحت کننده در این بازی این بود که ما نتیجه را به حریف واگذار کردیم. ما موقعیت های زیادی را خلق کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. اما در مقابل تیم ملی لبنان از دو موقعیتی که داشت به گل رسید.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با دفاع از عملکرد بازیکنانش در این دیدار خاطرنشان کرد: به خاطر یک اشتباه نباید بازیکنان را سرزنش کرد. آنها با تمام توانشان بازی کردند و موقعیت های زیادی را هم روی دروازه حریف خلق کردند اما در نهایت نتوانستند به پیروزی برسند.

وی با بیان اینکه در ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی فرصت های زیادی وجود دارد که تیم ملی نتیجه بگیرد خاطرنشان کرد: ما تیم و بازیکنان خوبی داریم که از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. هواداران و رسانه ها باید از این تیم حمایت کنند تا به کمک یکدیگر موفق شویم و بتوانیم به رقابت های جام جهانی صعود کنیم.

کارلوس کی روش در پاسخ به این پرسش که آیا با نمایشی که تیم ملی برابر لبنان داشت می توانیم امیدوار باشیم که تیم ملی کره جنوبی را شکست دهد گفت: چرا که نه، ما این توانایی را داریم که بتوانیم کره جنوبی را در تهران شکست دهیم. ما در زمین خودمان بازی می کنیم و از حمایت هوادارانمان برخوردار خواهیم بود.

به گزارش مهر،وی افزود: من قبلا هم گفته ام که صعود به جام جهانی سخت است و ما راهی دشوار برای رسیدن به هدف مان پیش رو داریم. قطعا این توفان ها تمام خواهد شد و ما به آرامش خواهیم رسید. در این ماجرا نباید فقط بازیکنان را مقصر بدانیم. باید تلاش کنیم در ادامه راه با قدرت ظاهر شویم و در نهایت راهی جام جهانی شویم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • mercadeo به گزارش فارس، در آخرین بازی دور مقدماتی رقابت‌های کاپ آسیا تیم‌های ایران و ژاپن برای صدرنشینی در گروه B به مصاف هم رفتند که تیم ملی ایران با حساب 71 بر 65 به برتری رسید.
  • نام(لازم)... عمرا با این بازیکنان حریف کره شوید.